Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: Cinci
Új, ma: 0
Új, tegnap: 3
Összes: 2931

Látogató online:
Tag: 0
Látogató: 3
Összes: 3
Ki hol van?:
 Látogató:
01: Kezdőlap
02: Fórum
03: Fórum

Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Toggle Content Keresés

Toggle Content Élj! Ne túlélj!
Keress információért!
http://www.href.hu/x/gjgo

Toggle Content HIRTV

Toggle Content

Toggle Content ABACUS

Toggle Content http://www.linkpark.hu

Toggle Content Webnyertes

Toggle Content jogiforumhírek

Fórum › Bemutatkozás › KET minták › Eljárás megindítása
Eljárás megindítása

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékKET minták
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Jan. 29. 22:44    Hozzászólás témája: Eljárás megindítása Hozzászólás, az előzmény idézésével

No első próbálkozásokon túl, avagy ez az első, magam sem tudom, van egy részletes, a hivatalból indult eljárásra, s kicsit rövidített formája kérelemre indult eljárásra. Hát ízlés dolga, lehet javítgatni. Nagyon boldog

1. hivatalból indult

http://www.koziglap.hu/ertf.zip

2. Kérelemre indult
http://www.koziglap.hu/ertk.zip

Küldhettek mintákat, az admin úgyis átnézi... Nagyon boldog Nagyon boldog

Most vettem észre a jelzésed, kijavítom, elnézést, s köszi a jelzést! mgiz

Legutóbb mgiz szerkesztette (2009. Júl. 26. 10:44), összesen 3 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger Fényképalbum
marika20
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2009. Júl. 16. 13:50    Hozzászólás témája: Re: Eljárás megindítása Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves mgiz A kérelemre indult eljárás mintát nem lehet letölteni.
Légyszi javítsd Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
farkéva
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2009. Júl. 27. 14:55    Hozzászólás témája: Re: Eljárás megindítása Hozzászólás, az előzmény idézésével

Küldtök -e az eljárás megindításáról értesítést védelembevételi eljárás során? / A jelzést a rendőrségtől kaptam/ Ha igen Mennyi az ügyintézési határidő?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009. Júl. 27. 19:09    Hozzászólás témája: Re: Eljárás megindítása Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ezt a kérdést vigyük át a védelembe vételhez, másold át légyszíves!
( Ahogy időm lesz teszek fel néhány "mintát" a gyermekvédelemhez is is, most annyit, természetesen, azonnal eljárás megindítása, értesítések, GYEJÓ megkeresése, a döntésre 30 napod van, ettől kérlek másold át a kérdést! Köszi!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger Fényképalbum
anna2
Jómunkásember
Jómunkásember

HozzászólásElküldve: 2009. Aug. 27. 17:59    Hozzászólás témája: Re: Eljárás megindítása Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok, március 30-án küldtem egy határozatot az egyik ügyfélnek, aki azt most meg akarja fellebbezni. Nincs is ezzel semmi probléma, de a tértivevényt, mely a határozat átvételét igazolja, sajnos sehol nem találom, márpedig anélkül, hogy terjeszthetem fel az államig hivatalhoz?
Segítsetek legyetek szivesek, most mit csináljak?

köszi
Vissza az elejére
badicseva
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2009. Aug. 27. 19:29    Hozzászólás témája: Re: Eljárás megindítása Hozzászólás, az előzmény idézésével

Anna!
Ez nem az eljárás megindítása, keress neki jobb helyet! Még a határidő számításnál is jobb helyen lenne.

Március már nagyon régen volt, azóta nem vetted észre, hogy a határozatodat nem jogerősítetted? Ki kellett volna ismét postázni, ha nem jött vissza a tértivevény.
Most szerintem a határidőt megtartottnak kell tekintened és fel kell terjeszteni. Bizonyára meg fogják kérdezni, hogy mi történt márciustól eddig.

moncsicsi
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2009. Okt. 16. 17:51    Hozzászólás témája: Re: Eljárás megindítása Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok !

Tudna nekem segíteni valaki belföldi jogsegély ügyben ? Bíróság keresett meg adatszolgáltatás ügyben-eddig egy pár soros levélben közöltük, hogy részesült -e valaki valamilyen ellátásban, most pedig a KET szerint ezt végzésben kell megválaszolni. A határidő pedig 5 munkanap.

Nem találtam erre vonatkozóan sehol sem mintát. S.O.S

Köszi: Moncsicsi
Vissza az elejére
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009. Okt. 18. 17:35    Hozzászólás témája: Re: Eljárás megindítása Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bele kell javítanom, szerinted az adatkérésre elküldött tartalom döntés?

Döntés: a végzés határozat. Itt a belföldi jogsegélyt kérőnek kell végzéssel megkeresnie akitől adatot kér, s "megválaszolod" ahogyan eddig, ez nem döntés.
Máskor a témának megfelelően írj, a kérdésed nem az eljárás megindításáról szól. lehet kitörlöm az egészet, itt még a régi jogszabály volt, s ne legyen keveredés.
Vissza az elejére
Aquarius
Jómunkásember
Jómunkásember

HozzászólásElküldve: 2010. Aug. 06. 09:15    Hozzászólás témája: Re: Eljárás megindítása Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Megtehetem azt, hogy az ügyféllel aláíratom a következőt: Az eljárás megindításáról nem kérek értesítést.
Arra gondoltam, hogy beleírom a kérelem végébe. Sajnos eddig sem küldtünk az eljárás megindításáról értesítést... Nem jut mindenre idő.

Márti
Vissza az elejére
Feketeb
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2010. Aug. 06. 12:32    Hozzászólás témája: Re: Eljárás megindítása Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia!
Az ügyfél kérelmére indult eljárásban persze hogy megteheted, nekünk is szerepel minden saját formanyomtatványon, a jogszabályok alapján használt formanyomtatványok mellé pedig csatolunk egy ügyféltájékoztatót, melyen feltüntettük ezt is, hogy értesítést kérek, vagy nem kérek. Üdv.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékKET minták Időzóna: GMT + 1 óra
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza