Köziglap.hu  
Toggle Content .:: Kezdőlap :: Közösségi fórumok :: Regisztráció ::.
Toggle Content User Info

Üdvözlet Anonymous

(Regisztráció)

Csatlakozás:
Legutóbbi: ciamia70
Új, ma: 5
Új, tegnap: 1
Összes: 2606

Látogató online:
Tag: 1
Látogató: 22
Összes: 23
Ki hol van?:
 Tag:
 Látogató:
01: Fórum
02: Fórum
03: Hírek archívuma
04: Kezdőlap
05: Fórum
06: Fórum
07: Fórum
08: Hírek
09: Fórum
10: Fórum
11: Fórum
12: Fórum
13: Fórum
14: Fórum
15: Fórum
16: Fórum
17: Fórum
18: Fórum
19: Fórum
20: Fórum
21: Kezdőlap
22: Fórum
Rejtett: 1
Bejelentkezett admin:

Nincs jelenleg adminisztrátor!

Toggle Content Modulok

Toggle Content Keresés

Toggle Content Élj! Ne túlélj!
Keress információért!
http://www.href.hu/x/gjgo

Toggle Content HIRTV

Toggle Content

Toggle Content ABACUS

Toggle Content http://www.linkpark.hu

Toggle Content Webnyertes

Toggle Content jogiforumhírek

Fórum › Bemutatkozás › Állást keres, állást kínál › KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottaknak!
KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottaknak!
Többen kerülnek abba a helyzetbe, hogy volt munkahely, s már nincs, a szfára is sokszor keres szakembert egy-egy helyre. A nagy lapokon szinte csak budapesti állásokat látunk. Próbájuk meg ezt is mindenkinek!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékÁllást keres, állást kínál
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2008. Jan. 26. 02:46    Hozzászólás témája: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottaknak! Hozzászólás, az előzmény idézésével

A hírek között szerepel, új hanlap indult minden köztisztviselői és közalkalmazotti álláslehetőségről.

A link:http://www.kozigallas.gov.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger Fényképalbum
szafi
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2008. Szept. 08. 12:25    Hozzászólás témája: Re: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottaknak! Hozzászólás, az előzmény idézésével

A www.kszk.gov.hu oldal is ugyanezt tudja, köztisztviselői és közalkalmazotti állást hírdetés napi frissítésben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2008. Szept. 08. 18:43    Hozzászólás témája: Re: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottak Hozzászólás, az előzmény idézésével

Persze, hisz az ő lapjuk.. Kacsintó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger Fényképalbum
szafi
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2008. Szept. 08. 19:42    Hozzászólás témája: Re: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottak Hozzászólás, az előzmény idézésével

Igen tudom, ezért is irtam, talán súlykolhatnánk másokba, hogy hol lehet élni azzal a bizonyos lehetőséggel. Köszönöm. Szép estét.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2008. Szept. 08. 20:38    Hozzászólás témája: Re: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottak Hozzászólás, az előzmény idézésével

Neked is Szafi! Én igyekszem..., bár sok portálról egyenesen oda vezet az őt, mégis meglepődöm mennyien nem tudják, akiknek szükségük van rá.
Még egy kis munka... Kacsintó
Vissza az elejére
InezRanhis
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2008. Szept. 23. 18:03    Hozzászólás témája: Re: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottak Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok..
Most lehet, hogy én voltam figyelmetlen, de azt honnan lehet tudni, hogy mennyi lesz a fizetésem az új munkahelyemen?
A mostani helyemen pl nem számítanak be több bizonyítványomat a besorolásba, mert nem szükséges a munkavégzésemhez..
De az új helyen viszont alapfeltétel ez a néhány vizsga, tehát valószínűleg más lesz a bérem.
Van erre valahol valamilyen táblázat?
Megköszönöm, ha válaszol valaki..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2008. Szept. 23. 21:25    Hozzászólás témája: Re: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottak Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Inez!

A kérdésed kissé pontatlan, így erre nem lehet választ adni.
Van táblázat, ám nem mindegy közalkalmazott, köztisztviselő, s milyenek a képesítési előírások.
Milyen munkahely volt a korábbi, beszámít-e a leendő jogviszonyba, ez sem mindegy.

Köztisztviselőknél: 1992. évi XXIII. törvény
Közalkalmazottaknál: 1992. évi XXXIII. törvény

A magyarorszag.hu-n a jogszabálykeresőbe beírod a számot, s végigolvashatod, amire szükséged van.

Picit visszaolvasol, s a köztisztviselőknél érvényes illetményalapot megtalálod, erről nemrég számolgatás is folyt.

InezRanhis
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2008. Szept. 23. 21:38    Hozzászólás témája: Re: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottak Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm..
Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2008. Szept. 23. 21:51    Hozzászólás témája: Re: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottak Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sajnálom, de pontos kérdésre pontos választ tudok írni, általánosságban nem idézhetek ide száz oldalt...
A kérdésednek pedig van helye, a munkajogi kérdések között, ha konkrétan teszed fel.
Ez itt álláskeresők és állást adók fórumaként indult, s míg aktuális az is marad.
Vissza az elejére
KSKrisztina
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2008. Dec. 02. 13:38    Hozzászólás témája: Hajdú-Bihar Hozzászólás, az előzmény idézésével

Állást keresek a közigazgatásban (mindenáron), várom Debrecen, vagy vonzáskörzetéből azokat a tagokat, akik segítségemre lennének ebben. Dolgoztam már a közszolgaként és minden vágyam visszakerülni-lehet bolondnak tartotok-, a magánszférában óriásit csalódtam!!!

Nem írom felül a kérésed, így hamarabb észreveszik, ezért szerkesztek be. Hátha akad valaki, nézegesd a hirdetéseket, s a 3sz.hu-n is szoktak még megjelenni hirdetések, bár azok inkább más, civil és más szférából...
Sok sikert Neked! mgiz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mtysbgr
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2010. Júl. 28. 14:41    Hozzászólás témája: KIR3 Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kezit csókolom!
Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy álláslehetőség kapcsán szeptemberig meg szeretném tanulni a KIR3 használatát bérszámfejtésre, stb. Van számviteli szigorlatom, de soha nem könyveltem. Hol lehetne ezt megtanulni, illetve általában kellene-e ehhez külön TB ügyintézői végzettség?
köszönettel: Mtysbgr
Vissza az elejére
Nóra71
Fórumfüggő
Fórumfüggő

HozzászólásElküldve: 2010. Aug. 01. 14:01    Hozzászólás témája: Re: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottaknak! Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mtysbgr
A KIR3 összetett program, munkaügy + számfejtés + adatszolgáltatás(távollét, változóbér). Nem feltétel hozzá külön végzettség, csak jogszabályismeret (Mt. Ktv., stb) . Használat közben a legkönnyebb beletanulni. A programban van súgó és modulleírás.
Vissza az elejére
nagygabriella
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2011. Aug. 26. 11:32    Hozzászólás témája: Re: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottaknak! Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdvözlet!
Én is mindenképpen a szakmámban szeretnék dolgozni. Keresek olyanokat, akik ebben segítségemre lehetnek Debrecenben. Tanító és könyvtáros vagyok.
Vissza az elejére
mgiz
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2011. Aug. 26. 17:13    Hozzászólás témája: Re: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottak Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én továbbra is a kozigallas lapot ajánlom, no meg személyes érdeklődések, ami tudjuk nehéz, de szükséges.
Ezt a fórumot régen nyitottam, meghagytam sosem lehet tudni alapon..
Óvónőben nincs hiány arra, az utóbbi időben mintha szaporodtak volna az óvodai állás lehetőségek, de szét kell nézni.
Sok sikert!!
Vissza az elejére
nagygabriella
Gyakornok
Gyakornok

HozzászólásElküldve: 2011. Aug. 29. 10:23    Hozzászólás témája: Re: KÖZIGÁLLÁS-köztisztviselőknek és közalkalmazottak Hozzászólás, az előzmény idézésével

Igen, szoktam nézni a honlapot, de sajna nekem való munka nem nagyon akad. Van, csak nem Debrecenben. (Messzire utazni sajnos nem áll módomban.) Azt is látom, hogy sok óvodapedagógust keresnek, de én tanító vagyok. És Debrecen szinte összes iskolájában bent csücsül már az önéletrajzom.
Éppen ezért keresek valakit, aki esetleg segíthetne.
Mindenféle tanácsot szívesen fogadok.
Köszönöm.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához   _PRINTER    TartalomjegyzékÁllást keres, állást kínál Időzóna: GMT + 1 óra
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
Nem csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Nem tölthetsz le fájlokat ebben a fórumban

websas.hu

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
PR Csoport: Hírek | Kameravilág - biztonság | Shaggy szőnyegek | varrogep88.hu | Honlap elemző teszt | Szobalevegő | Vajaiajtó | Webdesign nyíregyháza